Jacques Tati

20/07/2015
Sabzian
read more →

Hulot loopt misschien uit de pas, maar zijn tred is stukken kwieker dan die van andere mensen. Zijn lichaam leunt naar voren, doelbewust, naar de toekomst. Hij sleept zelden met zijn voeten.

Wednesday, July 22, 2015 - 17:30 to 19:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Friday, July 24, 2015 - 21:30 to 23:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Saturday, July 25, 2015 - 15:30 to 17:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Saturday, July 25, 2015 - 19:30 to 21:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Monday, July 27, 2015 - 19:30 to 21:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, July 28, 2015 - 21:30 to 23:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Thursday, July 30, 2015 - 19:30 to 21:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Friday, July 31, 2015 - 22:00 to 23:45
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Monday, August 3, 2015 - 17:30 to 19:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, August 4, 2015 - 17:30 to 19:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, August 4, 2015 - 21:30 to 23:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Wednesday, August 5, 2015 - 21:30 to 22:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Friday, August 7, 2015 - 19:30 to 21:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Saturday, August 8, 2015 - 15:30 to 17:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Sunday, August 9, 2015 - 17:30 to 19:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Monday, August 10, 2015 - 17:30 to 19:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, August 11, 2015 - 17:30 to 19:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Wednesday, August 12, 2015 - 21:30 to 23:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Sunday, August 16, 2015 - 17:30 to 19:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, August 18, 2015 - 20:00 to 22:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Wednesday, August 19, 2015 - 17:30 to 19:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Saturday, August 22, 2015 - 21:30 to 23:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Friday, August 28, 2015 - 22:00 to 23:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Saturday, August 29, 2015 - 15:30 to 17:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Saturday, August 29, 2015 - 17:30 to 19:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Sunday, August 30, 2015 - 15:30 to 17:30
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Thursday, January 7, 2016 - 20:00 to 21:45
Sphinx, Gent

read more →
Sunday, October 30, 2016 - 17:30 to 19:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, November 1, 2016 - 15:30 to 17:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Thursday, November 17, 2016 - 21:45 to 23:15
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Tuesday, November 29, 2016 - 17:30 to 19:00
FLAGEY, BRUSSELS

read more →
Thursday, February 23, 2017 - 20:15 to 22:15
Buda, kortrijk

read more →
Sunday, February 26, 2017 - 16:00 to 18:00
Buda, kortrijk

read more →
Sunday, March 12, 2017 - 15:00 to 17:00
CINEMATEK (LEDOUX), BRUSSELS

read more →
Sunday, August 13, 2017 - 15:00 to 16:30
Cinematek (Ledoux), Brussels

read more →